Odštampajte ovu stranicu
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Real se mučio, Grizman presudio iz prvog šuta, Barsa na vrhu /VIDEO/

Real Sosijedad nedavno je šokirao Barselonu u San Sebastijanu sa 1:0, a sada je dobro namučio i Real na svom terenu.

Došli su Madriđani bez

Kristijana Ronalda na gostovanje i mučili se sve do 80. minuta da nađu put do mreže, a tada je Geret Bejl odlično skočio na ivici peterca za vođstvo.

Bale keeps our title hopes alive! Great goal. #HalaMadridpic.twitter.com/0umAhia3YF

— Abhishek (@Abhishxk) April 30, 2016

Time je napravljena mirnija uvertira za revanš polufinala Lige šampiona. Pre nekoliko dana, Real je sa Mančester sitijem remizirao bez pogodaka u Engleskoj, "građane" će dočekati naredne srede u 20.45.

Nije ni Atletiku bilo lako protiv Rajo Valjekana, a presudio je Grizman u 55. minutu, i to odmah pošto je ušao u igru, iz prvog kontakta sa loptom.

— Subir Thapa (@Subirt99) April 30, 2016

Nakon kiksa defanzivaca Atletika na 20-ak metara od gola, prikrao se i iz prve raspalio po lopti za 1:0, što je rezultat koji se do kraja nije menjao pred 50.000 navijača na "Visente Kalderonu". Sada i četa Dijega Simeonea može da se posveti revanšu polufinala Lige šampiona, pošto će "jorgandžije" gostovati u utorak Bajernu nakon pobede sa 1:0.

Na kraju, i Barselona je morala dobro da se oznoji za ceo plen protiv Betisa. Nije bilo lako ni posle 35. minuta i drugog žutog kartona Vestermanu, tek u 50. je Rakitić na asistenciju Mesija doneo vođstvo.

Majstorski je odmerio pas Argentinac, a pogotku je doprinela i loša koordinacija igrača Betisa, pošto je golmanu Adanu zasmetao saigrač kada je krenuo da uhvati loptu.

Adan &Pezzella tries to clear with an overhead,miss the ball &Rakitic can simply walk the ball into the goal for1-0!pic.twitter.com/t5iK9xwK0h

— Barça Storyteller (@close2drpolen) April 30, 2016

U završnici je sve bilo jasno kada je i Luis Suarez zatresao mrežu, a ponovo je magiju pokazao Mesi inteligentnim pasom kroz sredinu.

Luis Suarez GOAL - Betis0-2Barcelona 30.04.2016 ОТ @Football365Life - https://t.co/UtOgDYCNzo через @DailymotionUSA