E-tribina.com - Sport uživo - Prenosi, rezultati uživo, pregledi utakmica, video

Switch to desktop Register Login

Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Milan jedva odbranio bod u Torinu, Udineze ponovo bez pobede

Fudbaleri Sasolo i Udinezea podelili su bodove u 18. kolu Serije A pošto su odigrali 1:1, dok je Milan imao prednost na poluvremenu protiv Torina, ali je na kraju

utakmice jedva odbranio bod (1:1).

Milan je imao start iz snova u Torinu pošto nije prošlo na tri minuta, a već je zaradio šansu da sa bele tačke dođe u vođstvo na gostovanju. Žeremi Menez je poput munje presekao odbranu "bikova", a onda ga je kapiten Kamil Glik povukao za dres i srušio u šesnaestercu.

Francuz nije trošio vreme, već je iz sve snage, sa 11 metara, poslao loptu po sredini, dok golman Padeli nije imao nikakve šanse da zaustavi njegov udarac.

Kako je vreme odmicalo, Torino je sve više napadao i pritiskao, a Milan je sve više pravio faulova što mu se u nadoknadi prvog poluvremena obilo o glavu pošto je Matija De Šiljo zaradio drugi žuti karton i ostavio kolege na cedilu.

Kazna je morala da dođe, a to se desilo devet minuta pre kraja susreta posle centaršuta Peresa i odlične reakcije Glika koji je se iskupio za skrivljeni penal. Torino je imao još dve dobre prilike da savlada Lopeza, ali je podela bodova ipak bila realnost.

Svih 90 minuta za Torino odigrao je Nikola Maksimović koji je obavio dobro svoj deo posla.

Sasuolo se čvrsto drži na sredini terena, a isto čini u Udineze koji sigurno nije zadovoljan trenutnim učinkom. Da situacija bude još gore za goste, Sasuolo je poveo u 15. minutu preko reprezentativca Italije Zaze, tako da su morali da jure rezultat.

Poravnanje je došlo prilično brzo nakon što je u 26. minutu Alan uposlio Teroa, pa je 1:1 bilo na snazi sve do kraja susreta.