• No feeds found!
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Biševac pobedio Ninkovića, Lion slavio iz penala u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Liona osvojili su tri boda na gostovanju Evijanu posle drame sa 3:2 u 17. kolu francuskog prvenstva.

Domaćin je vodio sa 2:1 deset minuta pre kraja, ali

je Lakazet u 81. izjednačio, a u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena iz penala doneo pobedu gostima.

Reprezentativac Srbije Milan Biševac odigrao je ceo meč za Lion i dobio žuti karton, a u ekipi Evijana 73 minuta na terenu je proveo bivši vezista Crvene zvezde Miloš Ninković.

Evijan je dva puta vodio, golovima Sedrika Barbose u 28. iz velike udaljenosti i 64. minutu posle greške u veznom redu Liona, a prvi strelac za goste bio je Benzija u 62. minutu.

Lion je vezao dve pobede i sa ukupno 33 boda nalazi se na trećem mestu sa četiri boda manje od trenutno vodećeg Pari Sen Žermena. Evijan je na 14. mestu na tabeli sa 19 osvojenih bodova.