(0 glasova)

BUNDESLIGA Jojić junak Kelna u velikom preokretu, Borusija zalečila rane iz Liverpula /FOTO/

Iako je delovalo da će ceo plen ostati u Majncu, usledio je čudesan preokret

"jarčeva".

Početkom drugog dela domaćin je vodio sa 2:0, da bi Rise prepolovio zaostatak. Jedan od junaka trijumfa Kelna je i naš MilošJojić, koji je posle samo 14 minuta na terenu zatresao mrežu u akciji u kojoj je učestvovao i Filip Mladenović.

Da sva tri boda odu u Keln pobrinuo se Modeste sedam minuta pre kraja za konačnih 2:3.

#MD30#BL

FT@1FSVMainz05 2-3 @fckoeln

M05
8' Cordoba
49' Balogun

KOE
64' Risse
74' Jojic
83' Modeste pic.twitter.com/1MtgqzfblA

— Bundesliga MY (@bundesliga_MY) April 17, 2016

Jojić je ušao u igru tačno na isteku sat vremena igre umesto Colera, dok je Mladenović ceo meč pokrivao celu levu stranu.

Borusija je nekako uspela da se oporavi posle neverovatne utakmice četvrtfinala Lige Evrope, poraza od Liverpula na Enfildu (Liverpul slavio sa 4:3 iako je gubio 1:3) i eliminacije iz tog takmičenja.

Ceh je platio Hamburg, koji je iz Dortmunda ispraćen sa 3:0. Vodeći gol za "milionere" postigao je 17-godišnji Kristijan Pulišić, a dvostruki strelac bio je Adrijan Ramos.

Posao Tuhelovoj ekipi olakšalo je isključenje golmana Adlera u 52. minutu. Do tada je igrao i naš Gojko Kačar koga je zamenio čuvar mreže Drobni.