Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Inter savladao Napoli i otvorio Juventusu put ka tituli!

Već u četvrtom minutu Ikardi je iskoristio uspavanost odbrane Napolitacnaca da primiri dodavanje Medela, a onda je matirao golmana Reinu za veliko slavlje

domaće publike u Milanu, čiji su se ljubimci učvrstili na četvrtom mestu.

Uzlud su bili protesti Napolitanaca da je strelac vodećeg gola bio u nedozvoljenoj poziciji, na semaforu se pojavilo 1:0, a pred sam kraj poluvremena i 2:0.

Tada je Ikardi bio asistent, i to nesebičnim dodavanjem Brozoviću u kontri, posle čega je usledila lob-egzekucija za konačan rezultat.

Iako je Napoli imao više od igre, skoro dvostruko veći posed lopte, Handanović je ostao nesavladan, iako Inter nije koristio usluge Adema Ljajića, koji je ostao na klupi za rezerve.

Fudbaleri Torina pobedili su Bolonju kao gosti sa 1:0, u 33. kolu italijanske Serije A. Strelac je bio Andrea Beloti iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Arbitar Rosario Abiso svirao je penal pošto je Luka Rosentini oborio protivničkog igrača u kaznenom prostoru. Srpski reprezentativac Nikola Maksimović bio je sve vreme na klupi torinskog kluba.

Sa druge strane, Đenova je imala gol prednosti na gostovanju Karpiju, ali je isključenje Izoa u 45. minutu potpuno promenilo zbivanja na terenu. Do odlaska na predah domaćin je dao dva gola, a u nastavku meča još dva, za beg iz opasne zone.