Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Lester na vrhu, Junajted poražen na Old Trafordu, Bilić mučio Siti

Lester je poveo u 42. minutu golom Denija Drinkvotera, a vodjstvo je duplirao Džejmi Vardi u 66. minutu, svojim 16. golom u prvenstvu, čime

je izbio na prvo mesto liste strelaca. Konačan rezultat postavio je Leonardo Uloa u 87. minutu.

Ekipa Klaudija Ranijerija je posle 13. prvenstvene pobede preuzela prvo mesto na tabeli sa 47 bodova i ima tri boda više od Arsenala, koji ima utakmicu manje. Stouk je pretrpeo osmi poraz i zauzima deveto mesto na tabeli sa 33 boda.

Sautempton je pobedio na Old Trafordu Mančester junajted sa 1:0 golom Čarlija Ostina u 87. minutu. On je posle slobodnog udarca loptu zahvatio glavom i poslao je u mrežu.

Sautempton je posle treće uzastopne pobede osmi na tabeli sa 33 boda. Ekipa Luja van Gala je prekinula niz od četiri utakmice bez poraza i zauzima peto mesto na tabeli sa 37 bodova.

Totenhem je na gostujućem terenu pobedio Kristal Palas sa 3:1 i učvrstio se na četvrtom mestu na tabeli.

Domaći su poveli autogolom Jana Vertongena u 30. minutu, a izjednačio je Hari Kejn u 63. minutu, svojim 13. golom u prvenstvu.

Prednost Totenhemu doneo je Dele Ali u 84. minutu, a konačan rezultat postavio je Naser Čadli u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Totenhem je ostvario 11. pobedu u ligi i četvrti je na tabeli sa 42 boda, a Kristal Palas, koji je pretrpeo četvrti uzastopni poraz i u poslednjih šest utakmica je bez pobede, zauzima 11. mesto na tabeli sa 31 bodom.

Votford je kao domaćin pobedio Njukasl sa 2:1, Sanderlend i Bornmut odigrali su nerešeno 1:1, a utakmica Vest Bromviča i Aston Vile završena je bez golova.

Vest Hem je navikao da muči velikane i favorite, pa je tako Mančester siti dva puta morao da izjednači protiv "čekićara". Valensija je već u prvom minutu zatresao mrežu, Aguero je izjednačio iz penala, ali je ekvadorski napadač još jednom zatresao mrežu. Tek u 81. minutu, Aguero je postigao gol vredan boda.