Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

NIŠTA BEZ TOTIJA Frančeško doneo Romi bod u ludom meču

Rimljani su odlično počeli i već u 27. minutu vodili 2:0, a strelci su bili Dinje i Najngolan. Onda je usledio preokret. Domaći

su do 50. minuta preokrenuli na 3:2, a dvostruki strelac je bio nekadašnji igrač Rome Marko Borijelo. Prvi pogodak za Atalantu je postigao D'Alesandro.

Izabranici Lučana Spaletija su napadali sa namerom da izjednače, ali su se domaći uspešno branili. Ipak, konačan rezultat je postavio Frančesko Toti u 86. minutu. "Princ Rima" je u igru ušao u 78. minutu umesto De Rosija i spasao Romu od poraza. Mogla je Roma da pobedi, ali je nekoliko neverovatnih promašaja imao Edin Džeko. U samom finišu je Spaleti isključen zbog protesta.

Ovo je Romi treći remi u poslednja četiri meča čime je gotovo ispala iz trke za titulu.