Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(1 Glas)

Rivali "orlova" poraženi: Letonci bolji od Jermena, Turci preokrenuli u Danskoj

U prijateljskim mečevima koje su igrali protivnici Srbije u predstojećim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, fudbalska reprezentacija Jermenije poražena je od Letonije sa 2:0 (1:0), dok su Danci poraženi od

Turske posle preokreta sa 2:1 (0:1).

Srbija će u kvalifikacionoj grupi biti sa Albanijom, Portugalom, Jermenijom, Jermenijom i Danskom, a dve selekcije su u sredu igrale prijateljske mečeve pred zvanične duele u borbi za Evropsko prvenstvo.

Jermenija je pala zahvaljujući golovima Sabale u 16. i 75. minutu, dok je Danska pala posle preokreta. Povratnik iz Liverpula u Brondbi, Danijel Ager, postigao je gol iz penala u 35. minutu, da bi Turci uzvratili u 55. preko Sahana. Danske navijače u Odenzeu razočarao je i Tufan u 92. minutu golom za preokret, na asistenciju Arde Turana.

Danci su igrali u postavi Šmajhel, Ankersen, Bjeland, Ager, Boilesen, Hojbjerg, Kvist, Šone, Kalenberg, Eriksen, Bendtner, dok su u drugom poluvremenu šansu dobili Andreasen, Kornelijus, Knudsen, Kusk, Vibe i Vas.

Srbija će kvalifikacije početi 11. oktobra u Jermeniji, dočekaće zatim Albaniju tri dana kasnije, a Dance će ugostiti 14. novembra.

Error: No articles to display