Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

<div>Uživo: Prvi let Advokatovih "orlova", Srbija - Francuska 0:1</div>

Fudbalska reprezentacija Srbije igra prvu utakmicu pod vođstvom novog selektora Dika Advokata, a duel sa selekcijom Francuske možete pratiti uživo uz Blicsport.rs.

Selektor "orlova" odlučio se za sastav:

Stojković, Ivanović, S. Mitrović, Nastasić, Kolarov, Gudelj, Matić, Z. Tošić, Tadić, Marković, Đorđević.

Selektor Francuske Didije Dešan opredelio se da meč na stadionu u Humskoj počnu: Loris, Sanja, Varan, Matje, Dinje, Sisoko, Pogba, Šniderlin, Kabaj, Remi i Kabela.

"Trikolori" su samo formalno u kvalifikacionoj grupi I, pošto su kao domaćini obezbedili učešće na Evropskom prvenstvu 2016. i zato se ovaj meč računa kao prijateljski.

Utakmica je počela, a na tribinama ima oko 10.000 gledalaca. Marković je pokušao da pokrene Srbiju u uvodnim trenucima, dok su Francuzi najpre zapretili preko Šniderlina koji je šutirao sa distance preko prečke, te Remija čiji je udarac iskosa sa desne strane završio pored dalje stative.

GOL: Nije dugo prošlo do prvog gola i zvižduka sa tribina u Humskoj. Kabela je iznudio korner i iz levog ugla centrirao u peterac, gde je Gudelj propustio loptu koja je došla do Pola Pogbe, a usamljenom vezisti Juventusa nije bilo teško da zatrese mrežu u 13. minutu - 0:1.

"Orlovi" su nakon toga zaigrali nešto angažovanije, a najbliži izjednačenju bili su sredinom prvog poluvremenak kada je Tadić sjajno asistirao Zoranu Tošiću, koji je povukao u sredinu i sa distance iz dobre pozicije šutirao daleko od gola.

Error: No articles to display