Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Voždovac poražen od Karpatija

Fudbaleri Voždovca su u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremima u Sloveniji izgubili od ukrajinskog Karpatija sa 2:1.

Izabranici Bratislava Živkovica vrlo dobro su se držali protiv ukrajinskog tima,

koji je poveo sjajnim udarcem Daušvilija sa 30-ak metara u 12. minutu. Sedamnaest minuta kasnije, posle kornera Adamovića, Sikimić je glavom smestio loptu u mrežu rivala i poravnao rezultat.

Ipak, posle izjednačene igre, Karpati su obezbedili trijumf u drugom poluvremenu, takođe pogotkom glavom, i to od strane Stanenka.

Kako su "zmajevi" imali bolje šanse u finišu, a dve je propustio Odita, ostao im je žal što dobar nastup nisu krunisali boljim epilogom.

Za dva dana ovaj beogradski klub će odigrati meč sa drugim timom Dinama iz Moskve, a ovoga puta startnu postavu Voždovca činili su Milošević, Terzić, Ivković, D. Pavlović, Radivojević, M. Pavlović, Petrović, Jovanović, Adamović, Odita i Sikimić.

Error: No articles to display