Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

Lokomotiva pobedila PAO pred gostovanje Zvezdi

Veoma zanimljiv meč viđen je u Rusiji, gde je četa našeg selektora Aleksandra Đorđevića pokušala da preboli rane posle poraza od Crvene zvezde u Atini.

Međutim, to im nije dozvolila ekipa Lokomotive. Neizvesna utakmica u prvom poluvremenu. Ekipe su se semnjivale u vođstvu. Domaći su meč otvorili serijom 12:0, ali su se gosti ipak vratili u meč.

U nastavku utakmice domaći su se razigrali, a aktivirao se i njihov najbolji igrač Malkolm Dilejni. Pa su tako uspeli da zabeleže još jednu vrednu pobedu pred gostovanje Crvenoj zvezdi.

Najefikasniji u redovima Lokomotive bili su Dontej Drejper sa 20 ubačenih poena, dok je Dilejni ubacio 14.

U redovima ekipe koju sa klupe predvodi Aleksandar Đorđević, istakli su se Džejms Feldejn sa 13, odnosno Vladimir Jovanović sa 12 poena. Naš reprezentativni centar Miroslav Raduljica postigao je 11, dok je Ognjen Kuzmić dodao dva poena.