Two Dots Media - izrada web stranica
Ostavite Vaš utisak
(0 glasova)

VELIKI POVRATAK Janko posle maratona u drugom kolu

Bio je to od početka dosta izjednačen meč. Velika borba se vodila u prvom setu, pa je odluka pala

tek u taj-brejku, a tu se naš teniser mnogo bolje snašao.

Čileanac je uzvratio u drugom dobivši taj deo sa 6:3. I treći set je bio takođe zanimljiv. Podlipnik-Kastiljo je većim delom imao prednost, ali je kod rezultata 4:3 za protivnika naš teniser napravio preokret i iskoristivši prvu set loptu dobio meč.

I pogled na statistiku pokazuje da je to bio izjednačen meč. Oba tenisera su imala po četiri duple servis greške, a Čileanac je imao više aseva (5:3). Svi ostali parametri su gotovo izjednačeni. Protivnik u drugom kolu biće mu Čeh Marek Mihalička (304. mesto na ATP listi).

U drugo kolo se plasirao i naš Laslo Đere koji je savladao domaćeg tenisera Satrala 3:6, 6:4, 6:3. Naredni protivnik biće mu Peđa Krstin, pa će to biti okršaj dva Srbina.

Error: No articles to display